"АЛЯСКА"
ВИСТАВА ПРО ПОШУК ЩАСТЯ ВІД РЕЖИСЕРА З ГРЕЦІЇ
ЄВАНГЕЛОСА КОСМІДІСА

"АЛЯСКА":

ВИСТАВА ПРО ПОШУК ЩАСТЯ

ПРЕМ'ЄРА В РАМКАХ ПРОЄКТУ МАРАФОН МІЖНАРОДНИХ РЕЗИДЕНЦІЙ 2021, ЩО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИХ ІНІЦІАТИВ "ДІАЛОГ МОВОЮ МИСТЕЦТВА" ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ.
Що робить мене щасливим?
Чому я прийшов у цей світ?
Яка ціль життя загалом і яка моя особиста?

Вистава показує аб’юзивні стосунки між підлітками, сім’єю та школою. Відображає актуальні проблеми, що їх хвилюють: самотність, дружба, кохання, війна.

Devised перформанс Аляска, поєднує у собі елементи документального театру та народжений з досліджень, інтерв’ю першої театральної школи-студії міста Маріуполя, які стали голосом підлітків тут і зараз. Окрім особистих текстів учасників, у перформансі використовуються літературні уривки та поезія авторів Roland Bart, John Green, Sibylle Berg, Elise Wilk, Jorge Bucay, Maria Polidouri, Kostas Kariotakis, Pinelopi Delta, Sophocles, також уривки з Біблії.

У виставі звучать українська, російська, грецька, польська, італійська мови та пісні, а також румейський діалект.

Evangelos Komsidis режисер-постановник та актор, працює з devised, документальним та інклюзивним театром. Він виступає за ідею театру як постійного, вічного дослідження зв’язку між станом людини та суспільством, що може призвести до глобальних змін. Наразі працює в Національному театрі Греції та муніципальному театрі Пірея, як режисер-постановник та ментор тренінгових програм.

Його велика пристрасть — працювати з дітьми та підлітками, зосереджуватися на їх проблемах, створювати тексти і, врешті, допомагати їм якнайкраще розповідати свої справжні історії аудиторії.

Режисер: Evangelos Kosmidis
Технічний супровід: Анатолій Кінащук
Актори: Марк Рибалкін, В'ячеслав Моргай, Ельвіра Астахова, Каріна Костюкова, Діана Клименко, Маріанна Клименко, Євген Мінаєв, Євген Бачурін, Поліна Воленюк, Марія Бойко, Олександра Пятецька, Дар'я Кравець, Кирило Варчин, Даниїл Чепєлєв, Ірина Руденко.
Куратор: Андрій Палатний
Координаторки: Вікторія Федорів, Марія Яковенко, Аліна Данилова.
Потрапити на подію можливо за попередньої реєстрації. Це безкоштовно.

Партнери проєкту:

Контактна адреса: istage.mmr@gmail.com

© All Rights Reserved. The great cultural capital of Ukraine in 2021. Designed by GogolFest.