"ENTER THE LAB"
ПЕРФОРМАНС ПРО ПРИСУТІСТЬ ВІД РЕЖИСЕРКИ ЗІ ШВЕЙЦАРІЇ
МАДЛЕН БОНГАРД

"ENTER THE LAB"":

ПЕРФОРМАНС ПРО ПРИСУТНІСТЬ

ПРЕМ'ЄРА В РАМКАХ ПРОЄКТУ МАРАФОН МІЖНАРОДНИХ РЕЗИДЕНЦІЙ 2021, ЩО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИХ ІНІЦІАТИВ "ДІАЛОГ МОВОЮ МИСТЕЦТВА" ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ.
​​Madeleine Bongard — швейцарська актриса, режисерка та авторка. Вона зібрала найкращі методичні навички для того, щоб артисти змогли працювати з усвідомленням своєї присутності на сцені. Madeleine зібрала різні види технік, яким навчалася самостійно, і на основі свого 20-річного акторського досвіду розробила підхід, який уже отримав безліч позитивних відгуків.

Як акторка та режисерка, Madeleine Bongard представила свою моновиставу Be my Marguerite! (або «У незвичній самоті») на фестивалі GogolFest у Маріуполі в 2019 році, а також швейцарсько-французько-українську виставу «Для наших диких душ» (за романом Бориса Віана «І ми знищимо всіх потворних») як українську прем'єру у рамках фестивалю VianFest у жовтні 2020 року в Києві.
Її театральна компанія Dyki Dushi створює та промотує реалізацію міждисциплінарних проєктів з артистами різних країн. З минулого року вона працювала над онлайн-перформансами в рамках проєктів GogolFest. Серед них, OVERLAPS — монстри людства, перформанс, що був частиною цифрового проєкту GF_LSD та The Advent Calendar, швейцарський театральний онлайн-серіал, що тривав у грудні 2020 року. Натхненна останнім проєктом, Madeleine Bongard та художниця Claire Finotti написали роман «I am just that», який був опублікований у червні 2021 року у Швейцарії, видавництвом «Romann». З січня 2021 року Dyki Dushi щотижня проводять онлайн-тренінг для артистів.


«Enter the lab» — це перформанс, натхненний цією лабораторією.
Під час воркшопу в Маріуполі вона поділиться цими навичками з учасниками. Разом із ними, вона буде працювати над усвідомленням ПРИСУТНОСТІ завдяки наступним технікам: пробудження тіла, розслаблення, ритми та музика, голосові практики, підвищення усвідомленості, емоції, усвідомленість рухів тощо.
Результат цієї резиденції глядачам буде представлено перформанс під час фестивалю iStage у Маріуполі. Не встаючи зі своїх місць, вони разом з акторами поринуть в імерсивну подорож, усвідомлюючи, що може відчувати актор, перебуваючи на сцені.

Режисерка: Мадлен Бонгард
Технічний супровід: Анатолій Кінащук
Каст: Дарія Гайчева, Катерина Aнтішова, Марія Бойко, Анна Паніотова, Ольга Богачевська, Катерина Смірнова.
Куратор: Андрій Палатний
Координаторки: Вікторія Федорів, Марія Яковенко, Аліна Данилова.
Партнери проєкту:
 Контактна адреса опен-колу: enterthelab2021@gmail.com

Контактна адреса опен-колу: enterthelab2021@gmail.com

© All Rights Reserved. The great cultural capital of Ukraine in 2021. Designed by GogolFest.