МАРАФОН МІЖНАРОДНИХ РЕЗИДЕНЦІЙ 2021
"ENTER THE LAB":
ШУКАЄМО АРТИСТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У РЕЗИДЕНЦІЇ!

З 26 липня по 11 серпня 2021 року в Маріуполі
Серія воркшопів та підготовка перформансу зі швейцарською режисеркою Мадлен Бонгард

Дедлайн подачі: 23 липня 2021 о 23:59
ДНІВ
ГОДИН
ХВИЛИН
СЕКУНД

"ENTER THE LAB": ШУКАЄМО АРТИСТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У РЕЗИДЕНЦІЇ!

Опен-кол для артистів з Маріуполя для створення колаборації з європейською режисеркою.
Madeleine Bongard — швейцарська актриса, режисерка та авторка. Вона зібрала найкращі методичні навички для того, щоб артисти змогли працювати з усвідомленням своєї присутності на сцені. Madeleine зібрала різні види технік, яким навчалася самостійно, і на основі свого 20-річного акторського досвіду розробила підхід, який уже отримав безліч позитивних відгуків.

Як акторка та режисерка, Madeleine Bongard представила свою моновиставу Be my Marguerite! (або «У незвичній самоті») на фестивалі GogolFest у Маріуполі в 2019 році, а також швейцарсько-французько-українську виставу «Для наших диких душ»(за романом Бориса Віана «І ми знищимо всіх потворних») як українську прем'єру у рамках фестивалю VianFest у жовтні 2020 року в Києві.
Її театральна компанія Dyki Dushi створює та промотує реалізацію міждисциплінарних проєктів з артистами різних країн. З минулого року вона працювала над онлайн-перформансами в рамках проєктів GogolFest. Серед них, OVERLAPS — монстри людства, перформанс, що був частиною цифрового проєкту #GF_LSD та The Advent Calendar, швейцарський театральний онлайн-серіал, що тривав у грудні 2020 року. Натхненна останнім проєктом, Madeleine Bongard та художниця Claire Finotti написали роман «I am just that», який був опублікований у червні 2021 року у Швейцарії, видавництвом «Romann». З січня 2021 року Dyki Dushi щотижня проводять онлайн-тренінг для артистів.

«Enter the lab» — це перформанс, натхненний цією лабораторією.
Під час воркшопу в Маріуполі вона поділиться цими навичками з учасниками. Разом із ними, вона буде працювати над усвідомленням ПРИСУТНОСТІ завдяки наступним технікам: пробудження тіла, розслаблення, ритми та музика, голосові практики, підвищення усвідомленості, емоції, усвідомленість рухів тощо.

Воркшоп буде являти собою щоденну практику цих технік і, завдяки інтенсивному тренуванню, посилить усвідомлення присутності учасників на сцені і дозволить їм зрозуміти, наскільки це може бути комфортно для них — дозволити персонажам віднайти форму і зануритися в історію з повною готовністю.
Результат цього воркшопу глядачам буде представлено перформанс під час фестивалю iStage у Маріуполі. Не встаючи зі своїх місць, вони разом з акторами поринуть в імерсивну подорож, усвідомлюючи, що може відчувати актор, перебуваючи на сцені.

Умови участі:

Доступність: Повна зайнятість з 26 липня до презентації перформансу 11 серпня.
Ви повинні бути доступні протягом всього часу.
Оплата: Воркшоп проводиться безкоштовно, тому участь не оплачується.
Необхідні навички:
· Базові знання англійської мови, так як воркшоп в основному проводитиметься англійською мовою.
· Досвід в якості артиста (сфери: цирк, музика, танець, театр тощо).
Для подачі заявки: надішліть своє резюме та мотиваційний лист з поясненням, чому ви б хотіли б взяти участь в цьому проєкті, у форму, що нижче на сторінці.

Термін подачі заявки: 23 липня 2021 року, середа
Якщо Вам цікава участь у проєкті, будь ласка, заповніть онлайн-форму та чекайте на відповідь!
Ваша Email-адреса
Ваше повне імя
Ваш телефон
CV: Резюме українською або англійською мовою
Максимум 2 сторінки (у форматі pdf, українською або англійською мовою), з акцентом на власний професійний досвід.
Мотиваційний лист:
500 слів, що описують Ваш досвід, чому ви б хотіли взяти участь у цьому проєкті та які можливості він може вам відкрити.
Відбір учасників проводить куратор та режисерка проєкту.
Натискаючи відправити ви погоджуєтесь з Політикою Конфіденційності.
 Контактна адреса опен-колу: enterthelab2021@gmail.com

Контактна адреса опен-колу: enterthelab2021@gmail.com

© All Rights Reserved. The great cultural capital of Ukraine in 2021. Designed by GogolFest.