"МіжЧасами | InBetweenTimes"
Сучасна казка про місто
Вистава-інсталяція від режисерки з Німеччини Крістін Діссманн

"МіжЧасами | InBetweenTimes":

СУЧАСНА КАЗКА ПРО МІСТО

ПРЕМ'ЄРА В РАМКАХ ПРОЄКТУ МАРАФОН МІЖНАРОДНИХ РЕЗИДЕНЦІЙ 2021, ЩО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИХ ІНІЦІАТИВ "ДІАЛОГ МОВОЮ МИСТЕЦТВА" ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ.
Що трапиться, якщо ви заплющите очі та задрімаєте?
Вірно, ви потрапите в інший світ, у таємне царство між реальністю та сном, між «тут» і за його межами, між «не більше ніж» та «ще ні».

У мультидисциплінарному арт-проєкті «МіжЧасами» німецька режисерка Крістін Діссманн разом із молодими акторами народного театру «Театроманія», першої театральної школи-студії міста Маріуполя та художниками з Маріупольської філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури досліджують місто Маріуполь з абсолютно нової точки зору. В унікальному обміні творчою практикою митці-учасники створюють нову розповідь про Маріуполь, балансуючи між фактами та уявою, відображаючи те, що є і що може бути.

Вистава «Між Часами» поєднає театр, музику та візуальне мистецтво з експериментальним мистецьким досвідом у новому вимірі. Не пропустіть!


Дата та час: 17 жовтня, 19:00
Локація: Сцена “Гастроном”, Центр сучасного мистецтва “Готель Континенталь”, м. Маріуполь, вул. Харлампіївська 17/25.
Тривалість: 1 година.
Після вистави планується обговорення з командою творців.

Режисерка: Крістін Діссманн
Технічний супровід: Анатолій Кінащук
Актори: Каріна Костюкова, Євген Мінаєв, Євген Бачурін, Кирило Варчин, Марія Харіна, Єва Недоруба, Вероніка Дворянчук, Мехман Гамідов.
Художники: Анастасія Тимченко, Дар’я Балицька, Поліна Єфремова, Марія Заворітня, Маріанна Кондратенко, Анна Арабаджи, Валерія Самусенко, Даниїл Немировський
Куратор: Андрій Палатний
Координаторки: Вікторія Федорів, Марія Яковенко, Аліна Данилова.


Партнери проєкту:

Контактна адреса: istage.mmr@gmail.com

© All Rights Reserved. The great cultural capital of Ukraine in 2021. Designed by GogolFest.