"R u there? We r here 2.0"
"Ви там? Ми тут 2.0"
Ода театру
Гостросоціальний цифровий перформанс від режисерки з Великої Британії
Джозі Дейл-Джонс

"R u there? We r here 2.0 | Ви там? Ми тут 2.0"

ОДА ТЕАТРУ

ПРЕМ'ЄРА В РАМКАХ ПРОЄКТУ МАРАФОН МІЖНАРОДНИХ РЕЗИДЕНЦІЙ 2021, ЩО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИХ ІНІЦІАТИВ "ДІАЛОГ МОВОЮ МИСТЕЦТВА" ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ.«R u there? We r here 2.0»/«Ви там? Ми тут 2.0» — це своєрідна ода театру, і можливість сказати «тут» те, що ми не можемо сказати «там». Йдеться про важливі речі, які часом ми боїмось озвучити вголос. Окрім цього, це перформанс про пошук зв’язку у часи вимушеної відстані, і можливо, про надію на зміну нашого способу життя (якщо ми все ж наважимось колись його уявити). Перформанс досліджує теми війни, втрати та гендерного насильства за допомогою слів, зображень (включаючи кадри з реального життя) та руху.

Джозі Дейл-Джонс — британська продюсерка, театральна діячка та перформерка. Кураторка театральної компанії This Egg. Власниця стипендії від Ради мистецтв Англії та ВВС. Номінована як фіналістка премії театральних майстрів Фонду мистецтв у 2021 року. Джозі була режисеркою в онлайн-резиденції «Taking The Stage 2.0» в Україні, спільного проєкту від Британської Ради та ГОГОЛЬFEST.

Дата та час: 31 жовтня, 19:00
Локація: You-Tube канал OPEN THEATRE
Посилання на трансляцію: https://youtu.be/8XNEYSiFK_8

Тривалість: 50 хв. та дискусія в зумі після перегляду
https://us02web.zoom.us/j/89598990668
895 9899 0668

Режисерка: Джозі Дейл-Джонс
Художній керівник: Антон Тельбізов
Куратор: Андрій Палатний
Технічний супровід: Анатолій Кінащук
Цифровий супровід: Богдан Франчук
Координаторки: Вікторія Федорів, Марія Яковенко, Аліна Данилова.
Актори: Марія Бойко, Сергій Вакула, Наталя Заблоцька, Єва Недоруба, Дмитро Муранцев
Створено спільно з: Фатєєвою Єлизаветою, Колеговою Кариною, Нікою Євгенією, Кобезою Марією, П'яних Дар'єю, П’ятіном Владиславом, Тертичною Анастасією, Туряницею Макаром, Бабич Оленою, Башкирцевою Оленою, Проживаровим Денисом, Анастасією Мєшковою, Масловим Олександром, Яшаровою Іриною, Муранцевим Дмитром, Хариною Марією.
Партнери проєкту:

Контактна адреса: istage.mmr@gmail.com

© All Rights Reserved. The great cultural capital of Ukraine in 2021. Designed by GogolFest.